Close

O nás

Jsme malá firma rodinného typu. Zaměřujeme se především na řemeslné, zahradnické a zednické práce.

Všechny řemeslné práce vykonávám osobně. Vzhledem k tomu, že na pozici asistentky a technického pracovníka zaměstnávám lidi se zdravotním postižením, je naše firma vedena jako chráněné pracovní místo. Při odběru naších produktů a služeb, poskytneme našim zákazníkům potvrzení o zákonném náhradním plnění, podle ustanovení § 81 až 84 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Svou podnikatelskou činnost jsem začal provozovat v roce 1996 sezónní údržbou zeleně pro Brněnské komunikace. V zimním období jsme zajišťovali údržbu chodníků. První dva roky jsem tyto činnosti vykonával pro různé mateřské školy v Jihozápadní části Brna.

Od roku ???? spolupracuji se známou brněnskou firmou Alubest, která se zabývá výrobou a montáží oken, dveří, parapetů a balkonového zábradlí, včetně lodžií. Kromě montáží provádím zednické zapravení. Díky této spolupráci, jsem absolvoval 2 školení a mám osvědčení práce ve výškách, bezpečnost práce ve výškách a  práce s motorovou pilou při těžbě.

Kromě řemeslných prací se věnuji servisem invalidních vozíků a kompenzačních pomůcek pro osoby se zdravotním postižením. Tyto služby a prodej provádím pro firmu Sivak.

V rámci vedlejší činnosti se zabývám vlastní výrobou a prodejem návnad a nástrah pro rekreační i závodní lov kaprů i jiných ryb a prodejem a distribuci těchto produktů značky Hinders v rámci celé Moravy. Veškeré informace o nabídce a těchto produktech naleznete na http://saraicarp.isarai.cz.

Pevně věřím, že Vás mé zkušenosti a nabídka zaujaly a těším se na naši spolupráci.

Marek Lauterbach