Close

29.5.2017

O nás

O nás

Jmenuji se Marek Lauterbach.Vystudoval jsem SPŠ V Boskovicích obor -Vychovatel pro ÚSP.

Má podnikatelská činnost byla zahájena roku 1996, kdy jsem pracoval pro Brněnské komunikace. Jednalo se o sezónní údržbu veškeré zeleně – úprava keřů, stromů chodníků atd. Tato spolupráce mezi mnou a MČ Brno – Bohunice trvala 2 roky. Souběžně jsem pracoval od roku 1996 – 7 pro Jesle v Brně  Kohoutovicích, Bohuncích ve St. a Novém Lískovci, kde se opět jednalo o sezónní údržbu zeleně, zároveň od roku 1997 – 2002 pro UMČ Brno – Starý Lískovec.

 

Mimo to již zmiňované činnosti jsem měl tu možnost v loňském roce, se podílet na zakázkách známe brněnské firmě pro výrobu a montáž oken, dveří parapetů, včetně zednického zapravení,montáží balkonového zábradlí včetně lodžií. Díky této spolupráci,jsem absolvoval 2 školení a mám osvědčení práce ve výškách.a bezpečnost práce ve výškách.

 

Také poskytují služby v domácnostech, jako je pomoc při stěhování, montáž nábytku, realizace kuchyní, koupelen včetně zednických a malířských prací a mnoho dalších doplňků pro domácnost.

 

Nabízím i zakázkovou výrobu a prodej upomínkových předmětů a přívěšků z korálků, více o této nabídce prozatím naleznete zde:: http:/www.luckawskrokous.estranky.cz/fotoalbum/hotove-vyrobky/

 

V neposlední řadě se zabývám vlastní výrobou a prodejem návnad a nástrah pro rekreační i závodní lov kaprů i jiných ryb a prodejem a distribuci těchto produktů značky Hinders v rámci  celé Moravy. Veškeré informace o nabídce a těchto produktech naleznete  zde: http://www.saraicarp.cz/ a http://eshop.hinders.cz/

 

Pevně věřím, že Vás mé zkušenosti a nabídka zaujaly a těším se na naši spolupráci.

 

Marek Lauterbach